Kurulduğu 1920’den beri bağımlılığa karşı mücadelede kurumların başında gelen Yeşilay Sarıyer Şubesi kısa bir süre önce Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Murat Çaykara’yı makamında ziyaret etti. 

Sarıyer’de çeşitli faaliyetlerle kısa sürede gönül köprüleri kuran Yeşilay, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Murat Çayraka’yı ziyaret etti. Şube başkanı İlhan Bal ve yönetim kurulu üyelerinin katılım sağladığı ziyaret, Çaykara’nın makamında gerçekleşti.  Samimi bir ortamda geçen görüşmede, Sarıyer’in sorunları ele alındı.

Yeşilay Sarıyer Şube Başkanı İlhan Bal, “Sayın Murat Çaykara’yı yeni görevinde tebrik ediyorum. Kendisine üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Gönüllü profesyonellik, adalet ve eşitlik, şeffaflık,  sorumluluk duygusuyla insan sağlığını ve onurunu korumak için savaşan Yeşilay, alkol bağımlılığı, tütün-sigara bağımlılığı, kumar bağımlılığı, madde bağımlılığı ve son olarak çağımız hastalığı teknoloji bağımlılığına karşı Türkiye’nin birçok noktasında 120 şubesinde 102 yıldır hizmet veriyor.