14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesi partilerin ve adayların çalışma temposu daha da arttı.

İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı olan Serkan Büyük, 14 Mayıs seçimlerinde kesinleşen Milletvekili aday listelerinin kesinleşmesinin ardından partisinin İstanbul Levent bulunan 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’nde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Serkan Büyük, İstanbul 2. Bölge başta olmak üzere saha çalışmalarımızı kesintisiz bir şekilde devam ettirdiklerini belirterek şunları söyledi. "Milletvekillerimiz, MYK Üyelerimiz ve hepsinde daha önemlisi İlçe Başkanlarımızla, ilçe yöneticilerimizle, İl Başkanımız ve tüm yöneticilerimizle hep birlikte 14 Mayıs’ta Genel seçimlerinde en iyi sonucu almak istiyor ve bunu hep birlikte başaracağız buna inancım tamdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açık ara farkla seçilmesine Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBBM de Milletvekili sayısının üst seviyeye çıkartılması ana hedefimizdir. Bunu hep birlikte başaracağız.

“HERKES ŞOK OLACAK”

Konuşmasına devam eden Büyük, İnançla ve samimiyetle belirtmek isterim ki; İstanbul’da 2.  Bölge tüm Türkiye’de herkesin hem hayranlığını kazanacak ve herkes şok olacak. Kimsenin tahmin etmediği ama bizim inandığımız başarıya biz birlikte ulaşacağız. Özellikle vurgulamak isterim,1. Sırayla 35.sıra arasında hiçbir fark yok. Hepimiz biriz aynıyız, kardeşiz. İlçe Başkanlarımız, ilçe yöneticileri, Ülkü Ocaklarımızla ve gönlü vatan sevgisiyle dolu her insanımızla kenetlenerek 14 Mayısta hak ettiğimiz, layık olduğumuz başarıya inşallah ulaşacağız dedi” dedi.

serkan-büyük-sariyer-posta