Sarıyer Muhtarlar Buluşması, Fuat Paşa Yalısı’nda düzenlendi. Programda; eğitim, asayiş, sağlık, nüfus, sosyal yardımlar ve pek çok konuda bilgilendirme yapıldı. 

muhtarlar-bulusmasi (1)

Etkinlik, İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başladı. Sarıyer Belediyesi ve Sarıyer Muhtarlar Derneği ve ev sahipliğinde düzenlenen programa; Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcıları Ahmet Aygün ve Hüseyin Coşkun, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Koray Şensoy, Sarıyer İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hüseyin Işıktaş, Sarıyer Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Mesut Ocak, Sarıyer Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Bay, Sarıyer İlçe Tarım Müdürü Yavuz Acar, Sarıyer İlçe Müftüsü Mustafa Muslu, Sarıyer İlçe Nüfus Müdürü Nafiye Koçulu, Sarıyer İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ebrugül Kına Şenoğlu, Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, Türk Kızılay Sarıyer Şubesi 2. Başkanı Adnan Güven ve Sarıyer’de görev yapan tüm mahalle muhtarları katıldı.  

sariyer-muhtarlar-bulusmasi (8)-1

BİLGİLENDİRME TALEPLERİ

Sarıyer İlçe Tarım Müdürü Yavuz Acar’ın bilgilendirme sunumuyla başlayan program Sarıyer İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hüseyin Işıktaş’ın asayiş, Sarıyer Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Mesut Ocak’ın sosyal yardım, Sarıyer Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Bay’ın Türkiye Aile Destek Projesi’ne ilişkin sunumu ve Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar’ın Sarıyer’deki eğitim kurumlarına ilişkin yaptığı sunumlarla devam etti. 

sariyer-muhtarlar-bulusmasi (10)

Sunumların ardından basına kapalı gerçekleştirilen, Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı başkanlığınd oluşturulan divan heyetinde muhtarların soru ve talepleri dinlendi. 

sariyer-muhtarlar-bulusmasi (21)

muhtarlar-bulusmasi (4)

  muhtarlar-bulusmasi (2)-1

sariyer-muhtarlar-bulusmasi (35)

muhtarlar-bulusmasi (3)