Şükrü genç Haberleri

şükrü genç haberleri ve güncel şükrü genç gelişmeleri, şükrü genç ile ilgili tüm video, şükrü genç fotoğrafları ve şükrü genç haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Büyükdere Çevre Kültür ve Güzelleştirme Derneği’nin düzenlemiş olduğu geleneksel “2.El Satış Festivali” bu yıl da gerçekleşiyor.

SİYASET

Şükrü Genç, 1990’da kurduğu ve belediye başkanı seçildikten sonra çocuklarına devrettiği AKS İnşaat’a yeniden geri dönüyor.

SİYASET

Eski Başkan Genç, Bağımsız Belediye Başkan adayı olarak girdiği son seçimde kendisini yalnız bırakmayan eski CHP’lilerle uzun süre sohbet etti.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer Belediyesi’nde imar şefliği, imar müdürlüğü ve son iki dönemde başkan yardımcılığı yapan Sevgi Atalay’a görev verilmedi.

SİYASET

31 Mart’ta gerçekleşen seçimlerin arından, Sarıyer’in 3 dönemdir belediye başkanlığını yapan Şükrü Genç dönemi sona erdi.

SİYASET

Seçim sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Türkiye, 31 Mart 2024 Pazar günü yerel seçimlerde sandık başına gitti.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer’in yeni belediye başkanı seçildi.

SİYASET

Yerel seçimler öncesi Türkiye’de kuşkusuz en çok konuşulan ilçelerin başında Sarıyer geliyordu.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç ise halk buluşmasında İsmail Küçükkaya’ya sert tepki gösterdi.

SİYASET

Yerel seçimlere günler kala Sarıyer anketleri, araştırma şirketleri tarafından yapılan anketler bir bir yayınlanıyor.

SİYASET

Yerel seçimler kısa bir süre kala Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’e arka arkaya destek haberleri...

SİYASET

CHP'den istifa eden Erdal Sarıgör, seçimlere günler kala, Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’in yanında olduğunu...