Sarıyer'in kalbinde, Bahçeköy Kemer Mahallesi'nde, adıyla ve başarılarıyla dilden dile dolaşan bir muhtar var: Fulya Türen Bayram. 31 Mart’ta gerçekleşen seçimde bir önceki seçimde aldığı oy sayısını %300 arttırarak yeniden muhtar seçilen Fulya Türen Bayram, mahallesinin vazgeçilmez bir siması haline geldi.

Bahçeköy Kemer Mahallesi sakinlerinin gözünde bir abla gibi görülen Fulya Türen Bayram, kısa sürede mahallenin en sevilen ve güvenilen ismi haline geldi. Kısa sürede başarılı çalışmalarıyla ve sıcak yaklaşımıyla tüm mahalle sakinlerinin kalplerini kazandı.

Bayram, devletin tüm kurumlarıyla mükemmel bir iş birliği içinde çalışarak, mahallede yaşanan her sorunu hızlıca çözmeye odaklanıyor. Muhtarlık görevinin sadece bir evrak işi olmadığını kanıtlayarak, bu görevin mahalle için ne kadar önemli bir rol oynadığını gösteriyor. Muhtarlık algısına yeni bir soluk getiren Bayram, mahallesinin her bir ferdi için adeta bir kılavuz ve destek noktası olmuştur.

Seçim öncesi 40 yıllık hayat arkadaşı olan Haşim Bayram’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Bayram, eşinin en büyük dileğinin kendisinin yeniden seçimleri kazanması olduğunu belirtti ve eşinin son dileğini yerine getirmenin gururunu yaşadı. Yeniden seçildiği için Sosyal medya hesabından yayınladığı teşekkür mesajında Bayram, birlik ve beraberlik mesajı vererek çalışmalarına aynı tempoda devam edeceği mesajını verdi.

Muhtar Bayram, “Öncelikle sizlerin desteği ve güveniyle muhtarlık seçimlerini kazanmış olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Bu önemli göreve seçilmemde katkı sağlayan her birinize içten teşekkürlerimi sunarım. Mahallemizde birlikte başaracağımız çok işler olduğuna inanıyorum. Sizlerin desteğiyle, mahallemizin daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha gelişmiş bir yer haline gelmesi için çalışacağım. Her birinizin ihtiyaçlarını ve taleplerini dikkate alarak, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket etmeye devam edeceğim.

Çalışma Fotoğraf

Mahallemiz için yapılacak olan her türlü çalışmada sizlerin fikirleri ve önerileri benim için son derece değerlidir. Birlikte el ele vererek, mahallemizi daha da ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır. Bir kez daha bana güvenip destek verdiğiniz için hepinize teşekkür eder, mahallemize hayırlı hizmetlerde bulunmak için sabırsızlıkla çalışmaya başlayacağımı belirtmek isterim” dedi.