Bahçeköy Haberleri

bahçeköy haberleri ve güncel bahçeköy gelişmeleri, bahçeköy ile ilgili tüm video, bahçeköy fotoğrafları ve bahçeköy haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Bahçeköy Yerleşim Alanı ve Çevresi, doğal-sit sürdürülebilir koruma ve kontrollü kullanım alanı olarak tescillenerek ilan edildi.

SİYASET

Noman Ülker, parti ve örgütünün tam desteğini alarak Sarıyer Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığını, CHP Bahçeköy ofisinde büyük bir katılımla...

SARIYER HABERLERİ

Bahçeköy’de metrelerce yükseklikten toprakla birlikte kopan kaya parçaları Yenimahalle Karakütük Caddesi'ne düştü.

SPOR

Uslu, 1.Amatör ligde Sarıyer'i temsil eden 7 takımımızın mevcut durumları ile geleceklerine dair görüşleri değerlendirdi. 

YAŞAM

Kış aylarında, canlı bitki müzesi olarak da bilinen arboretum, sakinliğinin yanı sıra kuş sesleriyle de ziyaretçilerine güzel bir gün yaşatıyor.  

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Devrim Elvan, Bahçeköy CHP Örgütü ile bir araya geldi.

EĞİTİM

2011 yılında hizmete açılan Sarıyer Belediyesi Bahçeköy Kız Konukevi, eşsiz bir yurt olanağı sağlıyor.

SİYASET

 Bahçeköy'de doğup büyümüş ve mahallenin dinamiklerini yakından tanıyan Ebru Saka Balcı, adaylığını açıklayan ilk isim oldu. 

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer'de devrilen kapalı kasa minibüs yüzünden Çayırbaşı tünelini, 2 saat Sarıyer İstikameti trafiğe kapandı.

SPOR

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan, ilçede bulunan amatör spor kulüplerine yönelik bir önerge verdi.

YAŞAM

Yaren Şatıroğlu ve Hasan Emre Avcı çifti, Sarıyer Bahçeköy Orman Yolu’nda bir kır düğünü ile dünya evine girmek için ilginç...

SİYASET

Yerel seçimlere yaklaştığımız bu günlerde, belediye seçimleri kadar muhtarlık adaylığı kulislerde hız kesmeden devam ediyor.