Bahçeköy Haberleri

bahçeköy haberleri ve güncel bahçeköy gelişmeleri, bahçeköy ile ilgili tüm video, bahçeköy fotoğrafları ve bahçeköy haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Bahçeköy'de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Bahçeköy Kemer Mahallesi Muhtarı Fulya Türen Bayram Sarıyer’i derin bir üzüntüye boğmuştu.

Akşam saatlerinde Bahçeköy’de meydana gelen trafik kazasında, Bahçeköy Kemer Mahallesi Muhtarı Fulya Bayram hayatını kaybetti.

EĞİTİM

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, sosyal belediyecilik anlayışı gereği topluma katkı sunan tüm projeleri desteklediklerini ifade etti.

SİYASET

Fulya Türen Bayram. 31 Mart’ta gerçekleşen seçimde bir önceki seçimde aldığı oy sayısını %300 arttırarak yeniden muhtar seçildi. Fulya Türen...

SİYASET

Coşkulu bir kalabalıkla mazbatasını alan Mustafa Oktay Aksu, daha sonra Sarıyer Belediyesi’nde gerçekleştirilen devir teslim ile görevine başladı.

YAŞAM
SİYASET

Bahçeköy Yerleşim Alanı ve Çevresi, doğal-sit sürdürülebilir koruma ve kontrollü kullanım alanı olarak tescillenerek ilan edildi.

SİYASET

Noman Ülker, parti ve örgütünün tam desteğini alarak Sarıyer Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığını, CHP Bahçeköy ofisinde büyük bir katılımla...

Bahçeköy’de metrelerce yükseklikten toprakla birlikte kopan kaya parçaları Yenimahalle Karakütük Caddesi'ne düştü.

SPOR

Uslu, 1.Amatör ligde Sarıyer'i temsil eden 7 takımımızın mevcut durumları ile geleceklerine dair görüşleri değerlendirdi. 

YAŞAM

Kış aylarında, canlı bitki müzesi olarak da bilinen arboretum, sakinliğinin yanı sıra kuş sesleriyle de ziyaretçilerine güzel bir gün yaşatıyor.  

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Prof. Dr. Devrim Elvan, Bahçeköy CHP Örgütü ile bir araya geldi.