Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Sarıyer Merkez’de bulunan AK Nokta seçim çadırında ziyaret ederek, halka seslendi.

Murat Kurum Sarıyer’e gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Sarıyer’de ilk olarak halk pazarına giden Kurum Sarıyerlilerin büyük ilgisi ile karşılaştı. Pazar ziyaretinin ardından Sarıyer Merkez’de bulunan AK Nokta seçim çadırını yoğun ilgiden dolayı gelmekte zorlanan Kurum, halka seslendi.

I M G 2571

Murat Kurum’a Sarıyer ziyaretinde Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, AK Parti Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak, partililer eşlik etti.

I M G 2608

Kurum konuşmasında, kentsel dönüşüm, tapu sorunu ve mülkiyet hakkı gibi sorunlara değinerek “Sarıyer’de tapu problemi kalmayacak” dedi.

"ALGI YÖNETİMİ YAPTILAR"

Kurum, “Maalesef bizim büyükşehir belediye gündemine aldığımız, vatandaşlar tapularına kavuşsun diye toplantıya çağırdığımız kişiler, vatandaşlarımızın sorunlarını çözerken de algı yönetimi yaparak kendileri yapmış gibi gösterdiler. Meclisi olağanüstü toplantıya çağıran biziz. Vatandaşın lehine bu kararları alan biziz. Vatandaşımızın tapu mülkiyet sorunu çözen yine biziz. Allah’ın izniyle 1 mülkiyet sorununu çözeceğiz. El ele Sarıyer’imizin kentsel dönüşümünü gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

I M G 2610

"SİZLER İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ"

Konuşmasına devam eden Kurum “Sizleri çok seviyoruz. Gece gündüz Hüseyin başkanımla sizler için büyük ve güçlü Türkiye hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Biz hep eser tarafında olacağız, gerçek belediyecilik tarafında olacağız, hizmet tarafında olacağız ve hizmet üreteceğiz. Bizi hiçbir zaman iftiraların, hakaretlerin ve dedikoduların arkasında göremeyeceksiniz” dedi.

"SARIYERİN YÜKSELİŞİNİ BAŞLATACAĞIZ"

Kurum“Biz Elazığ, Malatya ve İzmir’de nasıl söz verip yaptıysak. Kastamonu Bozkurt’ta, Rize’de, Trabzon’da Antalya’da milletimiz ile nasıl el ele verdiysek. Asrın felaketinde 11 ilimizi nasıl ayağa kaldırdıysak, İnşallah 31 Mart akşamı, İstanbul’u ve Sarıyer’i siz kardeşlerimizle birlikte ayağa kaldıracağız. Sarıyer’in yeniden dirilişini ve yeniden yükselişini hep birlikte başlatacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

Huseyin Coskun Sariyer Ziyaret4

G Ha7W6 T W8 A Eur Xg