Yerel seçimleri kapsamında Sarıyer Posta’yı ziyaret eden DSP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı Alaaddin Pınarbaşı, “DSP’yi kimse yok saymasın” dedi.  

Partisinde 4 yıldır Sarıyer İlçe Başkanlığı görevini yerine getiren Alaaddin Pınarbaşı, DSP tarafından Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Sarıyer’in sevilen siyasetçi Pınarbaşı Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Fc87Bbad 60E2 494C 9C28 D26E33673843 (3)

"DEĞİŞİM CESARET İSTER"

 “Değişim cesaret ister, haydi Sarıyer!” mottosu ile başlayan seçim çalışmalarına devam eden Pınarbaşı, “Sarıyer varoş bir yer haline geldi. Sarıyer ne halde? Sarıyer İstanbul’un göz bebeği, Sarıyer’in değişime ihtiyacı var!”

"SEÇİMİ BELİRLEYEN SON 10 GÜN"

15 kişilik bir ekiple saha çalışmalarını yürüttüklerini belirten Pınarbaşı, “Sarıyer’in seçimini belirleyen son 10 gündür. DSP olarak bizi yok saymasınlar. Türkiye’nin en eski ilk 3. partisiyiz. Biz yeni gelmedik geri geldik. Sahada vatandaşımıza neyin sözünü verdiysek, Ecevit sözüdür” dedi.

DSP MECLİS ÜYESİ İSİMLERİ

Alaaddin Pınarbaşı’nın meclis üyesi listesindeki isimler dikkat çekti. Listedeki isimler arasında Sarıyer’in sevilen isimlerinden Ömer Tokgözlü 2. Sıradan meclis üyesi olarak çalışmaları sürdürürken, DSP’nin Sarıyer Belediye Meclis Üye listesi şu kişilerden oluşuyor; Hüseyin Murat Lehimler, Mehmet Girgin, Anastasia Kaçeli Yıldızhan, Necmi Erdal, Veli Sadık, Seyhan Şişman, Kübra Kahraman, Özgür Aslan ve Emrullah Koç isimleri de yerini aldı.