Sarıyer Belediyesi geleneksel hale getirdiği protokol iftar yemeğini dün akşam Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinde konuşma yapan Başkan Şükrü Genç, ramazan ayının, olanın olmayanla paylaştığı bir dönem olmasına vurgu yaparak; “Deprem bölgesinde canlarımız var. Bu paylaşım onlar için çok önemli” dedi.

sariyer-iftar-haber-sariyer-posta-2

Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde verilen iftar, farklı alanlardan birçok ismi bir araya getirdi. Sarıyer Belediyesi tarafından Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine; CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Işıktaş, Avusturya İstanbul Başkonsolosu Josef Saiger'in, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Bilal Çelik, Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Ergün, Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Emir Selman, MHP Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Sarıyer Belediyesi Meclis Üyeleri, mutarlar, yanı sıra siyasi parti temsilcileri, birim müdürleri, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ve basın mensupları yer aldı.

protokol_iftarı (5)

“AYRIM YAPMADAN HERKESE EL UZATMALIYIZ”

Açılan oruçların ardından konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, konuşmasında şunlara değindi: “Farklı yerlerden, farklı alanlardan gelip böyle güzel, büyük bir sofrada bir arada olabilmek ramazan ayının güzel yanlarından biri. Ramazan ayı olanın olmayana verdiği, paylaştığı bir aydır. Deprem bölgesinde hala yıkıntılar altında canlarımız var. Bu paylaşım oradaki vatandaşlarımız için çok kıymetli. Paylaşmak bizim geleneklerimizde zaten var. Ayrım yapmadan herkese el uzatmalıyız. Buradan deprem bölgesine giden, oradaki insanlara hizmet götüren dostlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

sariyer-iftar-haber-sariyer-posta

protokol_iftarı (3)

protokol_iftarı (2)

protokol_iftarı

protokol_iftarı (1)

Sarıyer Posta