Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı ilçe yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer Posta Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Saadet Partisi Sarıyer Teşiklat İşleri Başkanı Muammer Yüksel ve Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mahmut Kuş, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na ziyaret gerçekleştirdiler.  

SARIYER’DE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yerel basının önemine dikkat çeken Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mahmut Kuş, gazetemize özel değerlendirmeler bulunarak, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı ‘Her Eve Saadet’ projesinde Sarıyer’de 200 haneye ulaştıklarını ifade etti. Projeyle ilgili bilgi veren Mahmut Kuş şunları dile getirdi; “İstanbul’un bütün ilçelerinde pazar günü saat 11’den sonra, eş zamanlı olarak başlıyoruz. Sadece cadde de olan esnafımızı değil aynı zamanda ara sokaklarda kalan esnaflarımızı da ziyaret ediyoruz. Sarıyer’de ilk olarak Poligon Mahallesi’nden başladık. 200 haneyi ziyaret ederek hem partimizin projelerini anlatıyoruz hem de vatandaşlarımızın yaşadığı sorunları dinliyoruz. Aynı zamanda vatandaşlarımıza ‘Ata Tohumu’ hediye ediyoruz. Milli Görüş Hareketi’nin en önemli özelliği olan yerli üretim devam ettirmek için çalışıyoruz.” 

saadet-partisi-sariyer-posta-ziyaret (1)

“BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜZ”

Sarıyer Teşkilat İşleri Başkanı Muammer Yüksel ise, “Sarıyer’in birleştirici gücüyüz. Necmettin Erbakan Hocamızın her zaman dediği gibi ‘Biz bu ülkenin mayasıyız ve mayasız hiçbir şey olmaz.’ Bir ayrıştırıcı değil kucaklayıcı bir siyaset yapıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Gazeteci Pehlivanoğlu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.