14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilleri seçimleri kapsamında, eski Fatih Belediye Başkanı ve AK Parti İstanbul 2. Milletvekili Adayı Mustafa Demir ve beraberinde bulunan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun Sarıyer Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ali Genç ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyaret samimi ortamda gerçekleşti.

sariyer-spor-kulubu-ziyaret

Geçmiş dönem Fatih Belediye Başkanlığı yapan ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, kulüp tesislerini gezerek, Sarıyer’e markasına yakışır modern, ve tesislerin dekore edilmesi konusunda elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti.

“BU TESİSLER SARIYER’E YAKIŞMIYOR”

Geçmiş dönemde Belediye Başkanlığı görevini yaptığı sırada, Karagümrükspor’un tesislerini, kamp binalarını ve kulübe kira geliri getirecek birçok hizmete imza attığını ancak belirten Demir, “Sarıyer tesislerinin bu kadar atıl kalması Sarıyer Spor Kulübü gibi İstanbul’un en büyük 4. futbol takımı olan kulübe yakışmıyor” ifadelerinde bulundu.

sariyer-spor-kulubu-ziyaret-2

“SARIYER HALKI HESAP SORACAKTIR”

Milletvekili Adayı Mustafa Demir ve AK Parti Sarıyer İlçe  Başkanı Halil İbrahim Kurşun’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ali Genç “Kulüplerin siyaset dışı bırakılması gerekiyor ve kulüp yönetiminin kim olduğu fark etmeksizin yapılan hizmet Sarıyerlileredir. Bu köklü markayı hiç kimsenin yıkmaya gücü yetmez. Biz ya da başkası herkes elini taşın altına koymalıdır. Elbet bir gün imkanlar olduğu halde bu hale getirenlerden Sarıyer halkı hesap soracaktır” dedi.

sariyer-spor-kulubu-ziyaret-4