Meridyen Eğitim Kurumları Kurucusu Abdullah Alp, Gazeteciler Günü nedeniyle, gazetemize ziyaret gerçekleştirdi.

Meridyen Eğitim Kurumları Kurucusu Abdullah Alp ve Anadolu Lisesi Öğrenci Meclisi temsilcileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret ettiler.

“DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞI”

Samimi ortamda geçen ziyarette, Anadolu Lisesi Öğrenci Meclisi temsilcilerine gazetecilik mesleğinin öneminden bahseden Pehlivanoğlu, ilkeli, basın meslek kuralları çerçevesinde mesleği icra etmenin önemine vurgu yaptı. Basının bağımsız ve demokrasinin temel taşı olduğunu dile getiren Pehlivanoğlu, gelişen teknoloji ile yaşanan değişime dikkat çekti.

“ZORLU GÖREV ÜSTLENİYORLAR”

Meridyen Eğitim Kurumları Kurucusu Abdullah Alp ise, “Bizlere doğru bilgi aktarma çabası ile mesleğini icra eden, doğru ve anlık bilgileriyle halkımızın haber almasını sağlayan gazetecilerimize ve tüm basın mensuplarımıza bu zorlu görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

Son olarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pehlivanoğlu,  Meridyen Eğitim Kurumları Kurucusu Abdullah Alp ve Anadolu Lisesi Öğrenci Meclisi temsilcileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.