Özel Zekeriyaköy Çocuk Köyü Anaokulu Kidsdorf’un düzenlediği “Kidsdorf Summer Camp 2023” kapanış partisi renkli görüntülere sahne oldu.

Açıldığı günden bu yana çeşitli aktivite ve projlerle dikkat çeken Kidsdorf Yaz Kampı’nda minikler hem eğlenip hem de öğrenerek yaz boyunca vakit geçirerek yaz kampına veda ettiler.

Zekeriyaköy’ün seçkin okul öncesi eğitim kurumu Kidsdorf, özel programlı yaz okulunda çocukları buluşturdu. Uzman bir ekiple çalışarak meydana getirilmiş olan Kampüs Yaz Programı, 2-10 yaş çocuklar için özel olarak tasarlanmıştı. Kidsdorf Yaz Okulu Temmuz-Ağustos aylarında 2’şer haftalık 4 ayrı dönemden oluştu.

İLETİŞİM: 0505 876 50 11 / www.kidsdorf.com

kidsdorf-summer-camp-2023-kapanis-partisi-8

KAPANIŞ PARTİSİ KEYİFLİ GEÇTİ

Kidsdorf’un kurucu müdürleri Mustafa Uslu, Ayşegül Akalın Uslu, Aytek Kaplan ve Esra Kaplan’ın ev sahipliğinde okulun bahçesinde düzenlenen programa minik öğrenciler ve aileleri katıldı. Kidsdorf Summer Camp 2023’e sadece Sarıyer’de ilçe genelinden değil İstanbul’un birçok semtinden de katılımların olmuştu.

MİNİKLERİN ÇOŞKUSU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Kidsdorf Summer Camp 2023, Ayla’nın Masal Sahnesi’nden “Hırsız Kral ve Civciv” adlı masalın anlatımıyla başladı. Minikler masalı hem dinledi hem de sorulara aradıkları yanıtlarla keyifli dakikalar yaşadılar. Masal anlatımının sona etmesiyle hep birlikte şarkılar söylendi. Günün en heyecanlı anları ise Bubble Show’da yaşandı ve miniklerin coşkusunu daha da artırdı. Köpükten oluşarak havada büyüyen ve uçuşan baloncukların gösterisini keyifle izleyen miniklerin, kendilerinin de katılımıyla gerçekleşen dev baloncuklarda coşkuları daha da arttı. Kidsdorf Summer Camp 2023 kapanış partisi ikramlarda bulunulmasıyla sona erdi.

kidsdorf-summer-camp-2023-kapanis-partisi-29

“KIDSDORF AİLESİ OLARAK HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Kidsdorf’un kurucu müdürlerinden Mustafa Uslu, “Okul öncesi bir kurum olarak bu yıl yaz kampına çok önem verdik. Minik öğrencilerimiz bir arada hem eğlenceli vakit geçirsin hem de öğrensinler istedik. Kidsdorf  Kampüs Yaz Programı’nda sanat, binincilik, yüzme, voleybol, jimnastik, okuma saati, müzik, mutfak sanatları, akıl-zeka oyunları, İngilizce, Almanca, açık alan oyunları, geleneksel çocuk oyunları, yaratıcı drama, örnek olay inceleme, çizgi film atölyesi, yoga, mindfulness, gezi, piknik, ilk yardım eğitimi, bilim-sanat tarihi, grup etkinlikleri, okuma-yazma çalışmaları vb. birçok etkinlik ve aktivite yer aldı. Tüm aktiviteler hem öğretici, hem de eğlenceli bir şekilde gerçekleştirildi. Bizler Kidsdorf ailesi olarak çocukların bu mutlu yaz serüvenini keyifli bir kapanış partisiyle taçlandıralım istedik. Bizleri yalnız bırakmayan tüm ebeveynlere ve olmazsa olmazımız miniklerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

kidsdorf-summer-camp-2023-kapanis-partisi-5

Kaynak: Sarıyer Gazetesi