Yerel seçim heyecanı Sarıyer’de giderek yükseliyor. Sarıyer’in sevilen siyasetçisi İbrahim Temur, İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı oldu.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen aday tanıtım ve basın toplantısına, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun, İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu ve partililer katıldı.

I M G 7935

 “İBRAHİM TEMUR SARIYER’E DEĞER KATACAK”

İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu, “İbrahim Temur, Sarıyer’e değer katacak ve Sarıyerlilerin seçimiyle daha yaşanabilir bir ilçe haline getirecek bir isimdir. Burada sizlere adayımız olarak kendisini açıklamaktan mutluluk duyduğumuzu ifade edelim. Kendisiyle çalışmaktan her zaman gurur duydum ve keyif aldım, Sarıyer için hayırlı olsun” Dedi.

İYİ PARTİMİZİN SARIYER’DE KAZANMASI İÇİN ADAYIM”

Sarıyer’i kazanma hedefinde olduklarının vurgusunu da özellikle yaparak konuşmasına başlayan İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, “Partimiz için ilçe yönetimimle birlikte çalışmaya ve Sarıyerlilerle samimi bir iletişim şekliyle yol almaya devam ederken, bana verilen önemli görev için çok teşekkür ediyorum. Sadece aday olmak için değil, İYİ Partimizin Sarıyer’de seçimi kazanması için adayım” dedi.

C5368557 6Bf9 4Bc6 A8F5 1D1C7C9094D6

Konuşmaların ardından partililer İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur’a çiçek takdim etti. Aday tanıtımı ve basın toplantısın ardından günün anısına çekilen fotoğraf ile program son buldu.

Editör: Levent Pehlivanoğlu