Tarabya Haberleri

Tarabya haberleri ve güncel Tarabya gelişmeleri, Tarabya ile ilgili tüm video, Tarabya fotoğrafları ve Tarabya haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

Sarıyer Temiz Toplum Derneği Başkanı Edip Cengiz, Sarıyer Protokolünü ve dostlarını iftar sofrasında bir arada buluşturdu.

YAŞAM

Sarıyer çevresinde görünen ölü yunus vakaları artmaya başladı. Kısa bir süre önce Tarabya açıklarında ölü yunus balığı yürekleri burkmuştu.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, esnaf ve komşu ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

YAŞAM

Sarıyer Tarabya Mahallesi’nin sevilen muhtarı Hasan Refet Üstün, Tarabya Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

SİYASET

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, cumartesi günü 94 yaşında vefat eden Tarabya’nın 64 yıllık muhtarı Hasan Refet Üstün’ün cenazesinde tepki.

YAŞAM

Ömrünü muhtarlık görevine adayan Tarabya’nın 65 yıllık çınarı Hasan Refet Üstün 94 yaşında hayatını kaybetti.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer’de seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çayırbaşı ve Tarabya'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

SİYASET

Yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Tarabya’da bir dizi ziyarette...

SİYASET

Millet İttifakı olarak Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerine CHP çatısı altında giren DEVA, Gelecek Partisi’nin tabelaları Sarıyer’de indi.

SİYASET

AK Parti Hükümeti Sarıyer’de devam eden projelere hız verip, yenileri için de düğmeye basarken, Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun,...

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer Tarbaya’da bulunan Çin Konsolosluğu önünde görevli yaklaşık 20 çevik kuvvet polisini taşıyan servis otobüsü, kaza yaptı.

YAŞAM

Sarıyer'de 3 Kasım Cuma günü hangi mahallelerde su elektrik kesintisi olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor.