Sariyer posta Haberleri

sariyer posta haberleri ve güncel sariyer posta gelişmeleri, sariyer posta ile ilgili tüm video, sariyer posta fotoğrafları ve sariyer posta haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

“10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü” sebebiyle gerçekleştirilen toplantı Kaymakam Ömer Kalaylı başkanlığında gerçekleşti

SİYASET

Dr. Cengiz Alp, geçtiğimiz günlerde Reşitpaşa Güzelleştirme ve Geliştirme Derneğinin Kermesi’ne katılarak emekçi kadınlara destek verdi.

SİYASET

CHP Sarıyer'de istifa ederek ayrılan Volkan Yıldız’ın yerine,  İlçe Yönetimi kendi içinde Mehmet Kubat’ı seçerek CHP Sarıyer’in yeni ilçe başkanı...

SPOR

Kendi saha ve taraftar desteği ile Sakarya karşısında 8-2 gibi net bir galibiyetle şampiyonluk hedefine 3 puan daha yaklaşan Kireçburnu’na...

SİYASET

Yeşil alanlara ve doğaya verdiği önemle dikkat çeken AK Partili Kağıthane Belediyesi, 4 yıldır çok anlamlı bir projeyi yürütüyor.

YAŞAM

Fahreddin Paşa (Ömer Fahreddin Türkan), vefatının 75 yılında Rumeli HisarıAşiyan Mezarlığı’nda dualarla anıldı.

SİYASET

Geçtiğimiz günlerde Sarıyer Belediyesi önünde tapu eylemi yapan Sarıyer Mahalleler Birliği’nin tapu mücadelesi devam ediyor.

KÜLTÜR SANAT

Sarıyer Belediyesi tarafından “Herkesin bir öyküsü vardır” sloganı ile düzenlenen Fakir Baykurt Öykü Yarışması başvuruları başladı. 

EMLAK

İstanbul'da kiralar her geçen gün daha da yükseliyor. Sarıyer’de ortalama konut kirası 43.700 liraya ulaştı.

SİYASET

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, Sarıyer Merkez’de çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

MAGAZİN

Ferhan Göçer'in oğlu Can büyüdü üniversiteli oldu. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaşadığı büyük mutluluğu anlattı.

SİYASET

 Bahçeköy'de doğup büyümüş ve mahallenin dinamiklerini yakından tanıyan Ebru Saka Balcı, adaylığını açıklayan ilk isim oldu.