Sarıyer kaymakamlığı Haberleri

sarıyer kaymakamlığı haberleri ve güncel sarıyer kaymakamlığı gelişmeleri, sarıyer kaymakamlığı ile ilgili tüm video, sarıyer kaymakamlığı fotoğrafları ve sarıyer kaymakamlığı haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, ilçenin tüm mahalle muhtarlarıyla 2023 yılının son toplantısını gerçekleştirdi.

SİYASET

“10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü” sebebiyle gerçekleştirilen toplantı Kaymakam Ömer Kalaylı başkanlığında gerçekleşti

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer Kaymakamlığı, olumsuz hava koşulları, yoğun dalga ve ters akıntı nedeniyle denize girmenin yasaklandığını sosyal medya üzerinden duyurdu.

YAŞAM

Sarıyer'in Karadeniz sahillerinde dalga boyunun yüksek olmasının beklendiği belirtilerek denize girmek bu sezon 6. Kez yasaklandı.

YAŞAM

Sarıyer'de bu hafta sonu denize girmek yasaklandı. Kaymakamlıktan konuya ilişkin açıklama yapıldı. İşte haberin detayları...

SİYASET

İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından bir süredir uygulamada olan Açık Kapı Projesi’ne ilgi giderek artıyor.

YAŞAM

Dünya Çölleşme ve Kuraklıkla Mücadele Günü’ne ilişkin bilgilendirme toplantısı, Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı başkanlığında gerçekleşti.

SİYASET

Tarabya’da muhtarlık görevini 62 yıldır aralıksız sürdüren Tarabya Muhtarı Refet Üstün’ün rahatsızlığı sebebiyle 1.azası Mehmet Kadir Reisoğlu vekaleten atandı.

SİYASET

Sarıyer Kaymakamlığı, Tarabya Mahalle Muhtarı Hasan Refet Üstün’ün yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle 1. Aza Mehmet Kadir Reisoğlu’nu göreve getirdi.