Mustafa Kemal ATATÜRK Haberleri

Mustafa Kemal ATATÜRK haberleri ve güncel Mustafa Kemal ATATÜRK gelişmeleri, Mustafa Kemal ATATÜRK ile ilgili tüm video, Mustafa Kemal ATATÜRK fotoğrafları ve Mustafa Kemal ATATÜRK haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile görüşmesini aktaran Şükrü Genç, seçimlere bağımsız aday olarak katılacağını açıkladı.

SİYASET

Kubilay Ali Yıldırım; "Muhtar demokrasinin temel taşıdır.’ Bu anlayışla; mahallemizde ihtiyaçlarının belirlenmesi ve çözümü konusunda aday oldum.”

SİYASET

Sarıyer Belediyesi ve Sarıyer Lozan Mübadilleri Derneği mübadelenin 101. yıldönümünde Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

SİYASET

Sarıyer’in tanınan ve sevilen esnaflarından Mehmet Önder Koç, Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvuruda bulundu.

SİYASET

Pehlivanoğlu; “Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85. yıl dönümünde bir kez daha şükranla anmaktayız"

SİYASET

Cengiz Alp, “Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz."

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sosyal medya hesabında Yürüyen Köşk'ün Hikâyesi'ni anlatan bir paylaşımda bulundu.

SİYASET

Mustafa Kemal Atatürk’ün kendisine gönderdiği altın dolma kalemle 24 Temmuz 1923’te imzaladığı Lozan Anlaşması’nın 100. yılı Sarıyer’de kutlandı.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, Türkiye'nin dünyaya bağımsızlığını ilan ettiği Lozan Antlaşması'nin 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SİYASET

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısı ile bir...

SİYASET

Fahrettin Serdaroğlu, Zübeyde Hanım'ı ölümünün 100. Yılında İzmir Karşıyaka İlçesindeki anıt mezarına anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.