Maslak Haberleri

maslak haberleri ve güncel maslak gelişmeleri, maslak ile ilgili tüm video, maslak fotoğrafları ve maslak haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Belediyesi, günlük 5 bin kişiye sıcak yemek hazırlama kapasitesi olan Hanife Füsun Ürkmezgil Sahra Mutfağı ve Aşevi’nin açılışını yaptı.

SİYASET

Seçim çalışmaları kapsamında Maslak’ta oluşturulan CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nin başına CHP Sarıyer’den başkan adayı olan Hüseyin Coşkun getirildi.

SİYASET

31 Mart Yerel seçimleri için start veren CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı M. Oktay Aksu çalışmalarına başladı.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde bir araya geldi.

SİYASET

Kireçburnu Mahalle Muhtarı Çağlar Coşkun ve Tarabya’nın vekil Muhtarı Mehmet Reisoğlu’nun bulunduğu araç, Maslak’ta trafik kazası geçirdi.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer'de bulunan Maslak 42 iş merkezinin bahçe katında yer alan 'Konstantiyye' heykeli, tepkilere neden oldu.

SARIYER HABERLERİ

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, Sarıyer Maslak Mahallesi'ndeki bir kafeye silahla ateş açılmasına ilişkin çalışma başlattı.

YAŞAM

Ailesinin başvurusu üzerine bir günlüğüne askerlik yapma fırsatı bulan Deniz, Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görev yaptı.

YAŞAM

Emirgan'da bir inşaatta çalışan işçi, yaklaşık 3 metre yükseklikten aşağıya düşerek inşaat demirine saplandı.

TÜRKİYE VE DÜNYA GÜNDEMİ

Bir döneme kadar Şişli ilçesine bağlı bir semt olan Maslak, 2012 Belediyeler Birliği Kararnamesi ile Sarıyer’e bağlandı.

YAŞAM

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, Sarıyer Muhtarlar Derneği Onursal Başkanı ve Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak’ı ziyaret etti.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, 14 Mayıs seçimlerine Sarıyer’de aralıksız olarak seçimlere hazırlanırken tempoyu yükselti.