Kocataş Haberleri

kocataş haberleri ve güncel kocataş gelişmeleri, kocataş ile ilgili tüm video, kocataş fotoğrafları ve kocataş haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde 23 farkı noktada planlı çalışmalarını sürdürüyor.

SİYASET

55 yıldır tapu sahibi olabilmek için mücadele eden mahalleliler İBB Meclisi’nden oy birliği ile geçen kararla tapularını alabilecek.

SİYASET

16 yılı aşkındır tapu ve mülkiyet mücadelesi veren Sarıyer Mahalleler Birliği’nin yerel seçimler ne tutum alacağı merak konusu.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer'den SixSenses Kocataş Oteli’nin Türk Milletinin hassasiyetlerini ve Sarıyer halkının değerlerini hiçe sayması üzerine basın açıklaması yaptı.

SİYASET

Başkan Halil İbrahim Kurşun; "Sarıyer'de mülkiyet meselesinin her mahalle hatta her sokak için ayrı bir statüsü ve ayrı bir çözüm...

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

SİYASET

Kocataş Mahallesi Muhtarı Serdal Doğan, seçildiği günden bu yana vatandaşa yaşam kolaylığı sağlamaya devam ediyor.