Kağıthane Haberleri

kağıthane haberleri ve güncel kağıthane gelişmeleri, kağıthane ile ilgili tüm video, kağıthane fotoğrafları ve kağıthane haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Kağıthane Belediyesi; ilçedeki spor kulüpleri ve öğrencilerin modern ve güvenli bir ortamda spor yapabilmesi için sahalarını yeniliyor.

SİYASET

Ramazanın anlamına uygun birbirinden renkli etkinlikler Kağıthane Meydanı'nda her akşam İstanbullularla buluşuyor.

SİYASET

Kağıthane Belediyesi tarafından çocuklara Ramazan ruhunu yaşatmak adına tekne orucu iftarı verildi.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; ''53 proje sözünü vermiştik. Söz verdiğimiz projelerin tamamını görevde ilk üç yılımızda tamamladık."

KÜLTÜR SANAT

Kâğıthane Belediyesi tarafından yazar olmak ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen ilçe sakinleri için ‘Yazarlık Mektebi’ adıyla kurs açılacak.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Kâğıthaneli oda başkanları ile bir araya geldi.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; “Cadde ve sokaklarımızda asfalt serim ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

SİYASET

31 Mart yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, belediye başkan aday adayı olmak isteyen ilçe başkanları AK Parti’deki görevlerinden istifa etmeye başladı.

YAŞAM

Yaren Şatıroğlu ve Hasan Emre Avcı çifti, Sarıyer Bahçeköy Orman Yolu’nda bir kır düğünü ile dünya evine girmek için ilginç...

SİYASET

Kâğıthane'de caddeler yeniden düzenleniyor. Arı ve Sedef caddelerine 2500 m² parke kaplama ve 1.000 ton asfalt serimi yapıldı.

SİYASET

 Muharrem ayının 10. gününde Sivas Konfederasyonu’nun katkılarıyla düzenlenen oruç açma yemeğine katılım yoğun oldu.