Istanbul Haberleri

istanbul haberleri ve güncel istanbul gelişmeleri, istanbul ile ilgili tüm video, istanbul fotoğrafları ve istanbul haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

İmamoğlu ile birlikte Sarıyerlileri selamlayan CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Oktay Aksu  ‘İstanbul ve Sarıyer’de hep birlikte zafere yürüyeceğiz’ dedi.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul 39 ilçe belediye başkan adayının tanıtım toplantısında, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Sarıyer portestosu yapıldı.

SPOR

2011 yılından beri aralıksız devam eden ve artık bir gelenek haline gelen Geyik Koşuları, 24 Mart’ta Belgrad Ormanı’nda, “Geyik gibi...

SİYASET

Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için Hasan Hüsnü Güner’i açıkladı.

SİYASET

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önderliğinde yapılan ilçe adaylarını belirleme toplantısında Sarıyer’de anket yapılması istenmişti.

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte ENKA Spor Kulübü'nü ziyaret etti.

SİYASET

İbrahim Temur, "Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılına girdiğimiz bu senede; İstanbul'un en değerli ilçelerinden biri olan Sarıyerimizi İYİ Belediyecilikle tanıştıracağız"

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Koray Şensoy, İstanbul Anadolu Yakası İlçelerinden Sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı olurken, yerine Hüseyin Güleç getirildi

SİYASET

 Sarıyer İlçe Kaymakamı Ömer Kalaylı, İstanbul  İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Yusuf Kenan Topçu’yu makamında ziyaret etti.

EMLAK

Türkiye’de emlak fiyatlarının hızlı yükselişi, konut yatırımcısını yurt dışına yönlendirdi. En gözde pazar ise İngiltere.

SİYASET

AK Parti İBB ve Sarıyer Belediye Meclis Başkan vekilliği görevlerini yürüten Coşkun, Sarıyer’deki muhtarları ziyaret edip mahallelerin sorunlarını dinledi

SAĞLIK

Sarıyer Sağlık İşleri Müdürü Armağan Eren ise Sarıyer'de 11 kişinin mantar zehirlenmesinden tedavi altında olduğunu söyledi.