Belediye Haberleri

belediye haberleri ve güncel belediye gelişmeleri, belediye ile ilgili tüm video, belediye fotoğrafları ve belediye haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası yeni dönemin ilk Sarıyer Muhtarlar Toplantısı Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı başkanlığında gerçekleşti.

SİYASET

CHP'den Sarıyer Belediyesi Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olan 70 ismin yarıştığı eğilim yoklamasında, oy sayımı devam ediyor.

SİYASET

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi, CHP’de Sarıyer Belediye Başkanı kim olacak sorusu en çok merak edilenler arasında liste başı.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Kâğıthaneli oda başkanları ile bir araya geldi.

SİYASET

Sarıyer Posta olarak sorduk. Peki halkımız nasıl bir belediye başkanı istiyor? Her siyasi partiden, onlarca yurttaş ile görüştük. İşte cevaplar...

YAŞAM

Yaren Şatıroğlu ve Hasan Emre Avcı çifti, Sarıyer Bahçeköy Orman Yolu’nda bir kır düğünü ile dünya evine girmek için ilginç...

SİYASET

Kâğıthane'de caddeler yeniden düzenleniyor. Arı ve Sedef caddelerine 2500 m² parke kaplama ve 1.000 ton asfalt serimi yapıldı.

SİYASET

İstanbul Valisi Davut Gül, Sarıyer Vilayetler Evin’de bir araya geldi.

SİYASET

İkinci tura kalan cumhurbaşkanı seçimi öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Ayazağa Meydanı’nda Sarıyerlilerle buluşuyor.

SİYASET

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kâğıthane Millet Bahçesi İlk Fidan Dikim, Anahtar ve Tapu Teslim Töreni’ne katıldı.

SİYASET

Kâğıthane’de riskli olduğu gerekçesiyle kontrollü şekilde yıkılan Hizmet Sitesi'nin yeniden inşası için temel atma törenine gerçekleşti.

SİYASET

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Kâğıthane İlçe Gençlik Kolları'nın düzenlediği esnaf ziyareti programı kapsamında Kâğıthane’ye geldi.