Sarıyer Temiz Toplum Derneği Başkanı Edip Cengiz, Sarıyer Protokolünü ve dostlarını iftar sofrasında bir arada buluşturdu.

Davetlileri Tarabya Garaj Restaurant 'ta bir araya getirerek keyifli ve Ramazan ayının birlikteliğini, huzurunu yaşamalarına vesile olan Edip Cengiz yakın dostları, öğrencileri ile bir araya olmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.

791Bfef3 C2C3 40Be 8E6B Abec3B7F4B3A

İftar programına katılan misafirlere 58 Numaralı kırmızı beyaz Temiz Toplum Derneği forması hediye edilmesi ise renkli ve samimi anlar oluşturdu. Siyasi Partilerinin ilçe başkanı ve belediye başkan adaylarının hazır bulunduğu iftar yemeğinde söz alarak bir araya gelmenin memnuniyetlerini dile getirdiler.

7Ac7A186 418D 4Abe 94Ac 2F16D9614144

Temiz Toplum Derneğinin iftarına iştirak eden okul müdürleri, mahalle muhtarı ve adayları, öğrenciler, veliler, sivil toplum kuruluşu başkanları ve yöneticileri, siyasi partilerin başkanı ve yöneticileri ile tek tek yakından ilgilenen Sarıyer Temiz Toplum Derneği başkanı Edip Cengiz, yaptığı açılış konuşmasında her bir davetliye ayrı ayrı teşekkür etti.  Başkan Cengiz, konuşmasında Temiz Toplum Derneği'nin yıl içinde yaptığı faaliyetleri anlattı. 
ı.
9Df2D712 70Aa 4D33 90C3 23Da70Cb2D9F

Temiz Toplum Derneği Genel başkanı Bilal Ay ise yaptığı konuşmada madde bağımlılığının zararları üzerinde durarak, gençlerin bu illetten kurtulması için yoğun gayret sarf ettiklerini dile getirdi. Tüm katılımcıların Sarıyer İlçesi’nde sürdürülen çalışmalarda Edip Cengiz hocaya destek vermeleri gerektiğini ifade etti.

0C0B8F88 Bb1D 4690 9B8A Cd0A3557A852

Gençlerin spora yönlendirilmesi üzerinde durarak, gerek madde bağımlılığından, gerek teknoloji bağımlılığından kurtulmak için spor yapmaya yönelmeleri gerektiğini dile getirdi. İftar yemeğine iştirak eden Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yorulmazlar ise yaptığı konuşmada spor yapmanın yaşı olmadığını, sporla iç içe bir yaşam süren her bir insanın kötü alışkanlıklardan uzak durduğu gibi sağlıklı bir bedene de sahip olacaklarını dile getirdi.

993B9411 Fe4F 483D Bacf E6954Ba04048

İŞ, SİYASET, SPOR DÜNYASI İFTARDA BİR ARAYA GELDİ 

Eğtim, İş ve siyaset dünyasını bir araya getiren İftar Programına; Sarıyer ilçe Spor Müdürü Cebrail Karakaş, Sarıyer Spor Kulübü önceki dönem başkanları Ali Genç ve Selçuk Kavaloğlu, TÜFAD İstanbul İl Başkanı Prof. Mehmet Yorulmazlar, Başkan Yardımcısı Murat Esen, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mahmut Kuş, İlçe Başkan Yardımcıları İsmail Demir,Muammer Yüksel ve Belediye Başkan Adayı Ahmet Gözcü, İYİ Parti Sarıyer ilçe Başkanı İlkim Tuğçe Durmuş,Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, Sarıyer ilçe Meclis üyesi adayı Av. Uğur Erdoğmuş, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve ilçe yönetim kurulu üyesi Ömer Arıcı, Bülent Çıtır, Yeniden Refah Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Yusuf Erbay, Sarıyer Belediye Başkan Adayı İsmet Temel,CHP. Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, ilçe başkan yardımcıları ve Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, CHP Sarıyer Meclis üyesi adayları Musa Özcan, Berkcan Yarar, Yeniköy İlkokulu Okul Müdürü Müslim ÇEVEN, Okul Spor Kulübü Başkanı Makbule Kılıçbay ve yönetimi, Mehmet İpgın İlk ve Ortaokulu Müdürü İlknur Altun, Hatemoğlu Ortaokulu Müdürü Selçuk Yücel ,Sarıyer Yerel Basından Simas Yayın Grubu Koordinatörü Celalettin Küçük, Sarıyer Posta Gazetesi Sahibi Levent Pehlivanoğlu, Sarıyer Gazetesi Haber Müdürü Rukiye Ay, Sivas Masterler Spor Kulübü Başkan Vekili Metin Arslan ve Başkan Yardımcısı Bekir Dağlar, Bahçeköy Masterler Spor Kulübü Başkanı Fikret Yüksekten,SASİDER Masterler Spor Kulübü Başkanı Serkan Uyanık, Tarabya Mahallesi Muhtarı Mehmet Kadir Reisoğlu ve Tarabya Muhtar adayları Hasan Bekgöz ile Ali Doğan, Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarı ve aynı zamanda AK Parti Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi adayı Sinan Yüksel ile Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı, İşadamı ve Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Erhan Yılan Bey ve çok sayıda davetli yer aldılar.

E96Ae518 Bb73 4C27 98E9 7695A2Ea5F5D

Program sonunda Temiz Toplum Derneği faaliyetlerine katkı sunan hayırsever kişilere plaket takdimi ve 58 Numaralı Temiz Toplum Derneği formaları hediye edildi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu