DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Avukat Bilal Çelik, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu'nu makamında ziyaret ederek, güncel konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde DEVA Partisi Sarıyer Kurucu İlçe Başkanı olarak atanan ve görev belgesini Genel Başkan Ali Babacan'ın elinden alan Bilal Çelik, teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

"Sarıyer için projelerimizi ortaya koyacağız"

Bir yandan üye ve parti kademelerini oluşturan Bilal Çelik, diğer yandan da yeni parti binası için kolları sıvadı. Çelik, DEVA Partisi'nin misyonundan izleyeceği politikalara kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu. Çelik, "Sarıyer ve Türkiye'ye deva olmaya geliyoruz. Henüz çok yeni bir parti olmamıza rağmen halkımızın partimize teveccühü çok büyük. Vatandaş ülkemizin içinde bulunduğu zor durumdan çıkması için DEVA Partisi'ni umut olarak görüyor. Teşkilatlanma ve ilçe binamızın çalışmaları tamamlandıktan sonra inşallah Sarıyer için de projelerimizi ortaya koyacağız" ifadelerini kullandı.

Pehlivanoğlu'ndan Çelik'e teşekkür

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Yayın Yönetmenimiz Levent Pehlivanoğlu, İlçe Başkanı Bilal Çelik'e görevinde başarılar diledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

SARIYER POSTA