Haber Haberleri

haber haberleri ve güncel haber gelişmeleri, haber ile ilgili tüm video, haber fotoğrafları ve haber haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Volkan Yıldız, ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini Sarıyer kamuoyu ile paylaştı.

SİYASET

Sarıyer siyasetinde hareketlilik iyice artmaya başladı. CHP’de aday bolluğu yaşanırken, Ali İhsan Özdemir’inde aday adaylığını günü açıklayacak.

SİYASET

Belediyecilik hizmetlerini yanı sıra her alanda emek veren emekçilerin yüksek yaşam koşuları sebebiyle bir nebze de olsa yüzü gülecek.  

SİYASET

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul Adalet Sarayı'nda götürülen Arslan'nın ifade vermesi bekleniyor. 

EĞİTİM

Sarıyer Belediyesi Kasapçayırı Dilek Terimer Çocuk Gündüz Bakımevi çifte kutlamaya ev sahipliği yaptı.

YAŞAM
YAŞAM

Sarıyer Gönüllüleri olarak adlandırdıkları bu grup, Sarıyer Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk heykeli önünde toplandı

YAŞAM

Sarıyer'de yürürken gözüne kestirdiği motosikleti çalan hırsız, önce güvenlik kamerasına sonra polise yakalandı.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ercan Çamırcı ve Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer'de peyzaj çalışması için getirilen toprağı boşaltmak isteyen hafriyat kamyonu, rampada aniden damper kaldırılınca devrildi.

SARIYER HABERLERİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

KÜLTÜR SANAT

Dünya Mirası Kastamonu İnisiyatifi ve Sarıyer Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek “Bir Liman, Bir Han, Bir Devrim”  sergisinde İstanbullularla buluşacak.