14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer’de bulunan İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Hahambaşı Vekili Rav Yevda Leon Adoni ve Musevi Cemaati Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü. Görüşme basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk Musevi Cemaati ile bir araya geldi. Bakan Soylu, Hahambaşı Vekili Rav Yevda Leon Adoni ve Musevi Cemaati Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.

bakan-soylu-sariyer-posta

İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Süleyman Soylu, seçim programları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Bakan Soylu, Maslak'ta bulunan Türkiye Hahambaşılığı Vakfı'nı ziyaret etti. Hahambaşı Vekili Rav Yevda Leon Adoni ve Musevi Cemaati Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Bakan Soylu'ya İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun eşlik etti. 

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin ardından Bakan Soylu, Ferahevler Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Sarıyerliler Bakan Soylu'ya büyük sevgi gösterinde bulundu.