Cumhuriyet Halk Partisi Bahçeköy Mahalle Başkanlığı’nın geleneksel hale getirdiği, 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı görülmeye değerdi.

Bahçeköy’de. 4. kutlanan 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına; CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Enis Berberoğlu, Refik Ersin Eroğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

chp-bahçeköy-sariyer-posta-5

Bahçeköy Merkez’de düzenlenen etkinlikler kapsamında bando eşliğinde çoşkulu bir kortej oluşturuldu. Alana gelindiğinde, saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrası parlamenter sisteme vurgu yapılan konuşmalar yapıldı.

chp-bahçeköy-sariyer-posta

CHP Bahçeköy Mahalle Başkanlığı gazetemize yaptığı açıklamada, “Bayramların sadece resmi törenlerle merkezi olarak kutlanması yerine mahallelerde kutlanmasının, bayramların halk tarafından sahiplenilmesi açısından daha anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda mahalledeki partili ve parti dostları, ayrıca çevremizdeki insanların maddi ve manevi destekleri ile finansı sağlayıp tüm organizasyonu beraberce düzenliyoruz”

chp-bahçeköy-sariyer-posta-6

Günün ilerleyen saatlerinde, Etkinlik alanını dolduran çocuklar, palyaço ve çeşitli animasyonlar eşliğinde eğlendiler.

chp-bahçeköy-sariyer-posta-1