AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp ve ilçe yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer Posta Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp, Teşiklat İşleri Başkanı Sebahat Aydın, Halkla İlişkiler Birim Başkanı Kadriye Küçükosman, Tanıtım ve Medya Komisyonu Başkanı Neslihan Sevinç, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na ziyaret gerçekleştirdiler. 

ak-parti-sariyer-sariyer-posta-ziyaret

DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞI

Gazeteci Pehlivanoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette yerel basının önemine vurgu yapan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp, “Basın, demokrasinin önemli temel taşlarından biridir. Ülkemizde yerel basın ulusal basın kadar önemlidir. Hatta yerel basın, ilkeli, objektif, doğru ve tarafsız haberler ve yaptıkları yorumlarla vatandaşlarımız tarafından daha çok önemsenmektedir. Bu vesile ile Sarıyer Posta Gazetesinin tüm çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutluyoruz” dedi.

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, AK Parti Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi.    

Ziyaretin sonunda AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp, Levent Pehlivanoğlu’na çiçek takdim etti. 

sariyer-posta-ziyaret-2