10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, AK Parti Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret.

Gazetemizi ziyaret eden AK Kadınlar, İmtiyaz Sahibimiz ve Genel Yayın Yönetmenimiz Levent Pehlivanoğlu’nu ve gazete çalışanlarını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile ziyaret ettiler.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp, “Basın, demokrasinin önemli temel taşlarından biridir. Ülkemizde yerel basın ulusal basın kadar önemlidir. Hatta yerel basın, ilkeli, objektif, doğru ve tarafsız haberler ve yaptıkları yorumlarla vatandaşlarımız tarafından daha çok önemsenmektedir. Bu vesile ile Sarıyer Posta Gazetesinin tüm çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutluyoruz” dedi.

“AK KADINLARIMIZIN YAPTIĞI ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, AK Parti Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu Demiralp ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden duyduklarını memnuniyet belirterek, “Siyaset ülkeye ve memlekete hizmet için yapılır. AK Parti Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Şükran Soylu ve yönetim kurulu üyelerinin ülke ve Sarıyer için yaptıkları çalışmaları, verdikleri hizmetleri titizlikle takip ediyoruz. AK kadınlarımızı çalışmaları ve önemli hizmetleri nedeniyle yürekten kutluyoruz” dedi.

SARIYER POSTA