Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı,  sıkmadık el, selam vermedik gönül bırakmamak için “Sokak Bazlı Hane Ziyaretleri” Sarıyer’de başladı.

Sadece seçim odaklı değil, seçim öncesi ve sonrası süreçlerde de sahada boşluk bırakmayan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, 14 Mayıs için vites yükseltti.

14 Mayıs gerçekleşencekolan Cumhurbaşkanlığı ve 28 dönem milletvekilliği seçimleri için çalışmalarına hız veren Sarıyer İlçe Teşkilatı, yeni bir saha çalışması için kolları sıvadı. İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin talimatı ile sıkmadık el, selam vermedik gönül bırakmamak için “Sokak Bazlı Hane Ziyaretleri” kampanyası başlatıldı.

HER SOKAK İÇİN AYRI EKİP

Güçlü bir şekilde devam eden kampanya kapsamında her bir sokak için ayrı ekipler oluşturulduğunu ifade eden AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Ekipler, sorumluluk alanındaki sokakta bulunan tüm evleri ziyaret ediyor. Hane sakinleriyle bir araya gelip sohbet ediliyor. Ziyaretlerde il ve ilçe yönetiminden yetkililer yer alıyor. 1 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da gerçekleştirilen ilk program Sarıyer’in dışında birçok ilçede eş zamanlı olarak gerçekleşti” dedi.  

ak-parti-sariyer-sariyer-posta-1-1