Zekeriyaköy’de açıldığı günden beri yaptığı bir dizi etkinliklerle fark yaratan Kidsdorf’un resim yarışması başlıyor.

Okul öncesi eğitimde modern tarzı ile fark yaratan Zekeriyaköy Kidsdorf, okul öncesi çocukların gelişimlerine katkı sunacak faaliyetleriyle dikkat çekiyor.

“HAYDİ ÇOCUKLAR RESİM YAPMAYA”

Geçtiğimiz günlerde düzenledikleri satranç turnuvasıyla renkli görüntülere sahne olan Kidsdorf, bu kez resim yarışmasına ev sahipliği yapacak. Yarışmanın duyurusunu, “Haydi çocuklar resim yapmaya!” sloganıyla duyuran Kidsdorf, minik yeteneklerden hayal gücü ve yaratıcılıklarını kullanarak, “Sevgi” temalı yarışmada diledikleri resmi çizmelerini amaçlanıyor.

RESİM YARIŞMASINDA %100 BURS ŞANSI

Her türlü boya ve resim malzemesi kullanmak serbesttir, şeklinden duyuru paylaşan Kidsdorf Anaokulu Kurucu Müdürü Mustafa Uslu, “Çocuk istediği sayıda resim ile yarışmaya katılabilir. Birden fazla resim ile yarışmaya katılan çocuğun en fazla bir eseri derece alabilecektir. Yarışmada Scooter, Çocuk Dijital Fotoğraf Makinesi, Resim Kırtasiye Malzemesi Seti, Madalya, Başarı Belgesi ile Kidsdorf Anaokulu (Özel Zekeriyaköy Çocuk Köyü Anaokulu) için 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı için öğrenim bursu kazanma şansı yakalayın!” dedi.

Kidsdorf Çocuk Resim Yarışması’na son Katılım tarihi ise 11 Haziran 2023 Pazar. 2018-2019 doğumlu anaokulu çocuklarına yönelik resim yarışmasında sonuç ilanı ise 23 Haziran 2023 tarihinde yapılacak.

Kidsdorf Çocuk Resim Yarışması’na dijital ortam üzerinden https://kidsdorf.com/ linkine tıklayarak katılabiliniyor.

resim-yarismasi