Geniş ürün çeşidi ile Zekeriyaköy Fırını yeni lezzet müdavimlerini ağırlamaya başladı.

Özgün tatları ve pastaları ve birbirinden özel Türk lezzetleriyle geçmişten günümüze uzanan lezzet kuşağını yaşatmak amacı ile geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Zekeriyaköy Fırını, size keyif verecek.

Sizler de eşsiz bir lezzetin parçası olmaya ne dersiniz ?

Modern ve şık konsepti ile müşterilerini ağırlamaya başlayan Zekeriyaköy Fırını, açık ve kapalı alanların yanı sıra kış aylarında yanan şömine başında sevdiklerinizle hoş bir vakit geçireceğiniz mekan da keyifli zaman geçirmek için her şey düşünülmüş.

Zekeriyaköy Fırın’ın açılışını yapan CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yıldız, ‘Hayırlı olsun’ temennisi ile açılış kurdelesini keserek şunları söyledi; “Bugün burada bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza, davetimize icabet edip gelen misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. Yıllardır bu sektörde ustalaşmış insanlar olarak Zekeriyaköy Fırını’ı açarak haklı gururunu yaşıyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek, en iyi hizmet vereceğinden hiç şüphem yok” dedi.

Kahvaltı, Unlu mamüller, pasta, kurabiye, özel speccial ekmek çeşitleri başta olmak üzere geniş ürün çeşidi ile hizmet vermeye başlayan Zekeriyaköy Fırın’nın işletmeciliğini Can Yıldız ve Tuncay Arslan yapıyor.

Zekeriyaköy Mah. Yediveren Sk No: 40 Sarıyer
Sipariş Tel: 0212 342 25 52
İnstagram: zekeriyakoy_firini