Yerel seçimler kısa bir süre kala Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’e arka arkaya destek haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak Rize Yemişlik Erenköy Dernek Başkanı Rüstem Aksu’dan Şükrü Genç’e destek açıklaması geldi. Aksu, "Şahsım olarak Şükrü başkanı destekliyorum" dedi. 

Şükrü Genç ile 2009 yerel seçimlerinde tanıştıklarını belirten Rüstem Aksu, “O zamanki heyecanı ve Sarıyer’imize hizmet etme aşkı beni çok etkilemişti. Aradan onca sene geçmesine rağmen aynı şevk ve aynı heyecan devam ediyor. Sarıyer’e, Sarıyerliye hizmet etme aşkı hala ilk günkü gibi taze duruyor. Sarıyer’in ihtiyacı da budur zaten.” 

Rüstem Aksu Istinye

ŞÜKRÜ GENÇ’E GÜVENİYORUM VE DESTEKLİYORUM

Şükrü Genç’in Sarıyer’e çok önemli hizmetler yaptığını ve bunlara sahip çıkmak gerektiğini belirten Aksu, “Sarıyer’ için yaptıkları, yaşadığımız bu kenti o günlerden bu günlere getirmesi ve Sarıyer için kurduğu hayaller ona destek vermek için yeter de artar zaten. Sarıyer emin ellerde ve emin ellerde kalmaya devam edecek. Sarıyer’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi.