Cumhur İttifakı, yaklaşan yerel seçimler için meclis üyesi aday listelerini Sarıyer İlçe Seçim Kurulu'na teslim etti. Adaylar arasında dikkat çeken isimlerden biri de geçmiş dönemde MHP Sarıyer’den Milletvekili Adayı olan Serkan Büyük oldu.

Cumhur İttifakı'nın Sarıyer Belediye Meclisi’nde 5. Sırada yer bulan Serkan Büyük, milletvekili adayı döneminde adından sıkça söz ettirmişti.

Yerel seçimler kapsamında Sarıyer Posta’ya konuşan Serkan Büyük, “31 Mart akşamı Cumhur İttifakı olarak yeniden Sarıyer’i ve İstanbul’u alacağız. MHP ve AK Parti teşkilatları olarak bu inanç ve kararlılıkla çalışmalarımız sürdürüyoruz” dedi.

Büyük, İnançla ve samimiyetle belirtmek isterim ki; Cumhur İttifak Adayımız Hüseyin Coşkun ve yol arkadaşları olarak “Gerçek Belediyecilik” anlayışı ile herkesin hem hayranlığını kazanacağız ve vizyon projelerimizle Sarıyer’imize çağ atlatacağız. Özellikle vurgulamak isterim, 5 . Sırayla 33. sıra arasında hiçbir fark yok. Hepimiz biriz aynıyız, kardeşiz. Aynı dava için çalışıyoruz. İlçe Başkanlarımız, ilçe yöneticileri, Ülkü Ocaklarımızla ve gönlü vatan sevgisiyle dolu her insanımızla kenetlenerek 31 Mart’ta hak ettiğimiz, layık olduğumuz başarıya inşallah ulaşacağız dedi” dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu