15 Temmuz şehitlerinden Fatih Satır’ın babası Turan Satır, Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Başkan Adayı Şükrü Genç için, “Sarıyer’e çok büyük hizmetleri ve emekleri olduğunu belirten Satır, “Sarıyer’de onun emeklerini inkâr eden vefasızlık yapmış olur” dedi.

Şükrü Genç’in sürekli halkın içinde ve yediden yetmişe herkesin sevdiği bir belediye başkanı olduğunu vurgulayan şehit babası Turan Satır, “Belediye başkanından öteye güzel kalbiyle herkesle iyi bir dost, iyi bir ağabeyi ve iyi bir arkadaştır. Ben şehit babası olarak şunu söyleyebilirim ki; beni hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Her zaman yanımda durdu. Kapısı her zaman vatandaşına açık olan bir belediye başkanı olarak hizmet yapıyor” dedi.

Ekran Görüntüsü 2024 03 25 225711

ŞÜKRÜ BAŞKANIN SARIYER’E ÇOK EMEĞİ VAR

Görev yaptığı 15 yıl boyunca Sarıyer’de yaptığı hizmetlerle çok büyük emekleri olduğunu belirten Satır, “Şükrü Başkanın Sarıyer’e çok emeği var. Emeklerini hiç kimse inkâr edemez. Sarıyer’de Şükrü Genç’in emeklerini inkâr eden vefasızlık yapmış olur. Sarıyer’e emeği olan, faydası olan herkesin başımızın üstünde yeri vardır. Şükrü başkan da benim için öyledir” diye konuştu.