Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Sarıyer’de gidilmeyen kapı, dokunulmayan yürek bırakmayan AK Parti Sarıyer Teşkilatı, rotayı Anadolu’ya çevirdi.

 AK Parti Sarıyer Teşkilatı, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla yola çıkılan ve AK Parti’nin açık ara zaferiyle sonuçlanan 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından durmak bilmeden çalışmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Sarıyer’de gidilmeyen kapı, dokunulmayan yürek bırakmayan AK Parti Sarıyer Teşkilatı, rotayı Anadolu’ya çevirdi. İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve beraberindeki heyet, Anadolu’yu karış karış gezerek hem sıla-i rahim ziyaretleri yaptılar, hem AK Parti vizyonu ile ulusal ve yerel hedeflerine dair bilgiler verdiler, hem de Sarıyerlilerin sılada ki akrabalarına selam götürüp dualarını aldılar.  

6e960e63-0854-4db4-b245-7290344544d5

Geçtiğimiz sene başlanan ve bu sene Tokat, Sivas, Giresun ve Erzincan’la devam edilen Anadolu ziyaretlerinde, son Başbakanımız ve Genel Başkan Vekilimiz Binali Yıldırım ve ailesi tarafından Erzincan / Refahiye’de yaptırılan Cami, Külliye ve Millet Bahçesi açılışına katılım sağlandı.

6c05c68f-bf5f-47fb-ada1-cf2c53d0b5e3

Giresun’un Çamoluk, Alucra, Şebinkarahisar ilçelerine ve köylerine yapılan ziyaretlerde, AK Partili yerel yönetimler ve ilçe başkanlıklarının yanı sıra, o bölgelerde yaz tatilinde bulunan teşkilat mensuplarımız ve Sarıyerliler ziyaret edildi, şehit aileleri ile yaşamını yitirmiş olan büyüklerimize kabir ziyaretlerinde bulunuldu.

71a12a78-f660-45c1-9059-ad99108b4329

Sivas’ın Suşehri, Hafik ve Zara ilçeleri ile köyleri ziyaret edilirken, Suşehri Şenliklerine katılım sağlandı.

Anadolu ziyaretlerinin ardından Sarıyer’e dönüş yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun açıklamasında “Sarıyer’de evleri hane hane ziyaret eden, gönüllere birer birer dokunan teşkilat mensuplarımıza, Anadolu ziyaretlerimizde de bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim. Anadolu’dan oluşturduğu vizyonla Türkiye’yi barış ve istikrarın merkezi haline getiren AK Parti’nin Sarıyerli neferleri olarak, Anadolu’daki akrabalarımıza ziyaretlerimizden, çok olumlu geri dönüşler ve hayır dualarıyla evimize, Sarıyer’imize döndük. Bu ziyaretlerin ardından bir kez daha çalışmayı, hakkın-iyinin ve güzelin hakim olması için mücadele etmeyi hedef olarak belirledik.” diye konuştu.

9cd1dc20-033c-44ea-b226-a3d523c3c6db

Editör: Levent Pehlivanoğlu