1940 Eski Sporcular ve Taraflar Derneği ve Amigo Hüseyin Çolak, Sarıyer’in yaşayan efsane isimlerini unutmuyor.

82 yıllı aşkın mazisi bulunan Sarıyer Spor Kulübü’ne futbolcu ve yönetici olarak hizmet etmiş efsane isimlere 1940 Eski Sporcular ve Taraflar Derneği’nden büyük vefa.

ibrahim-balcı-sariyer-posta

BALCI’DAN SARIYERLİLERE TEŞEKKÜR

Rahatsızlığı sebebiyle evinde istirahat eden Sarıyer’in duayen ismi İbrahim Balcı’ya, Arif Odabaşı ve Amigo Hüseyin Çolak tarafından ismi yazılı forma hediye edildi. Ziyaret sırasında duygusal anlar yaşan Balcı, kendisine vefa gösteren taraftarlar derneği ve Sarıyerlilere teşekkür etti.

“ÇOK ANLAMLI HEDİYE”

İbrahim Balcı’ya yapılan ziyaret ardından Sarıyer Spor Kulübü Kafeterya’sında Sarıyer’in efsane isimlerinden Sami Canel’e 1940 Eski Sporcular ve Taraflar Derneği ve Amigo Hüseyin Çolak tarafında ismi yazılı forma hediye edildi. Canel, Sarıyer’in forması çok kutsal olduğunu belirterek “Çok anlamlı bir hediye” diyerek teşekkür etti.

sariyer-spor-kulübü-sariyer-posta-1-1

Sarıyerlilerin bir araya geldiği buluşma, samimi ortamda gerçekleşti. Bir araya gelmenin mutluluğunu ifade eden Sarıyerliler, eski anılar ve günleri bir kez daha  yad ettiler. Vefa ziyaret programlarının devam edeceği öğrenildi.

Sarıyer Posta