Sarıyer Lozan Mübadilleri Derneği Başkanı Zehra Filiz Yerebasmaz ve yönetim kurulu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer Posta Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, Sarıyer Lozan Mübadilleri Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

"CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINI ÇOŞKU İÇİNDE KUTLAYACAĞIZ"

2008 yılında kurulan Sarıyer Lozan Mübadilleri Derneği, 2 dönemdir başkanlığını yapan Zehra Filiz Yerebasmaz ziyarette, “2023’te Cumhuriyetimizin 100. Yılını tüm coşkuyla hep beraber kutlayacağız. Bu anlamda Sarıyer Lozan Mübadilleri olarak 28 Ocak ve 4 Şubat arası yapacağımız faaliyetlerle sesimizi çok daha gür çıkartacağız” diyerek tüm üyelerden destek istedi.

sarıyer-posta-sariyer-lozan-mübadillleri

Yerel basının önemine değinen Yerebasmaz, Milletimizin gözü, kulağı ve dili olan, vatandaşlarımızın haber alma ve bilgi edinme ihtiyacının doğru biçimde karşılanmasına vesile olmuş gazetecilerimiz, şüphesiz ülkemizin demokratikleşme sürecine büyük katkı sunmaktadırlar. Zor şart ve imkânlar içerisinde, milletimizi ülke ve dünya gündeminden haberdar eden tüm gazetecilerimize teşekkür ediyorum dedi.