10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret etti.

Sarıyer Posta’nın yazarlarından deneyimli gazeteci İrfan Terzi’nin de hazır olduğu ziyaret, samimi ortamda gerçekleşti. Sarıyer üzerine karşılıklı fikir alışverişi yapıldığı görüşmede Pehlivanoğlu, kaymakam Kalaylı’ya ziyaretinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

BASIN BİR İLÇENİN HAFIZASI NİTELİĞİNDEDİR”

Kaymakam Kalaylı, “Hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasinin yaşanmasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir. Basın toplumun gerçekleri öğrenmesinde ve sesini duyurmasında, toplumdan gelen istekleri yansıtarak, kamuoyu oluşturulmasına aracılık yapan en etkili araçlardan biridir. Sarıyer’de geleceğe atılacak tüm güzel adımlarda basınımızın da emeği bulunmaktadır. Bu sebepten basın bir ilçenin hafızası niteliğindedir. Bu duygu ve düşüncelerle, kaymakamlık olarak yürüttüğümüz tüm çalışmalarda büyük desteğini aldığımız basınımıza teşekkürlerimi sunuyor, ilkeli ve objektif bir anlayışla devam edeceğine inandığım çalışmalarında başarılar diliyor, ilçemizde görev yapan tüm basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü" kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

sariyer-kaymakamı-ömer-kalaylı-sariyer-posta-ziyaret