Ankara’da dün gece çalıştığı mekanda müşteriler tarafından katledilen müzisyen için Sarıyer Belediyesi sosyal medya hesabından duygu dolu paylaşımda bulundu.

Sarıyer Belediyesi sosyal medya hesabında şu ifadelere yere verdi. “Bir şarkı çalınmadı diye sanatı katlettiler, sanatçıyı katlettiler, babayı katlettiler! Çok üzgünüz…” ifadelerine yer verdi.

NE OLMUŞTU?

Ankara Çankaya’daki bir eğlence mekanında sahne alan Onur Şener, önceki akşam istek parçayı bilmemesi üzerine darp edilip öldürüldü.

Çankaya ilçesinin Çayyolu semtinde meydana gelen olayda, mekana gelen bir grup, istek parçada bulundu. Şener, şarkıyı bilmediği için çalmadı. Bunun üzerine müzisyenle müşteriler arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olay diğer müşterilerin ve çalışanların araya girmesiyle sonlandı.

CAM ŞİŞEYLE SALDIRI

Gece sonunda evine gitmek üzere olan Onur Şener 3 kişilik grubun saldırsına uğradı. İki kişiden daha yardım aldığı iddia edilen grup, cam şişelerle Şener’i darp etti. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri Şener’i grubun elinden zor aldı. Boğazında cam şişe parçalarıyla hastaneye kaldırılan müzisyenin aldığı darbelerle durumunun ağır olduğu öğrenildi. Bir kız babası olan Onur Şener, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kamu çalışanı olduğu öğrenilen katillere yurt genelinde tepkiler çığ gibi büyüyor.