18 yıldır ikamet ettiği ve 10 yıl yönetim kurulu üyeliği yaptığı Arıköy Sitesi’nde komşuları, CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu’yu sevinç ve coşku ile karşıladı.

31 Mart yerel seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, 18 yıldır aynı sitede yaşadığı komşularıyla buluştu. Tüm site sakinleri tarafından sevinçle karşılanan Aksu, Arıköy Sitesi Sosyal Tesisi’nde düzenlenen toplantıda komşularının görüş ve önerilerini dinledi.Toplantı öncesi site içindeki esnaf komşularını ziyaret eden CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu’ya ilgi yoğun oldu.

07F617Db Ebb2 407D B566 1F8F2F2Ff6F1

"Aksu’ya çıktığı yolda başarılar diliyoruz’"

Arıköy Sitesi komşularıyla karşılıklı sohbet şeklinde geçen toplantıya Arıköy Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Dilvin Çınar, yönetim kurulu üyeleri, Aksu’nun eşi Yüksek Mimar Demet Aksu, CHP Sarıyer Meclis Üyesi Adayı Meltem Yücel Pir katıldı. Ulaşım ve parklanma ile ilgili sorunların konuşulduğu toplantıda Arıköy Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Dilvin Çınar, ‘Komşumuz Mustafa Oktay Aksu’ya belediye başkanlığı için çıktığı yolda başarılar diliyor ve kendisini destekliyoruz’ dedi.

‘Komşumuza kefiliz, kendisini destekliyoruz’

Daha sonra toplantıda söz alan CHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu ile Demet Aksu çiftinin kapı komşusu Arıköy Sitesi sakinlerinden Ayla Şenel ise söz alarak, "Aksu ailesiyle yıllardan beri kapı komşuluğu yapıyorum. Veteriner Hekim Mustafa Oktay Aksu Bey ile birlikte sitemize çok önemli şeyler kazandırdık. Özellikle can dostlarımıza yönelik otomatik mama kapları ile otomatik suluklar ve beslenme noktalarını birlikte projelendirip hayata geçirdik. Doğaya, can dostlarımıza duyarlılığıyla tanıdığım ve takdir ettiğim komşum ile ilgili sosyal medyada yapılan karalama kampanyasını şiddetle kınıyorum. Komşumuza kefiliz ve kendisini destekliyoruz. Siyasetin daha ahlaklı yapılması gerektiğini düşünüyorum. İçimizden biri olan komşum Mustafa Oktay Aksu beye çıktığı yolda başarılar diliyorum" dedi.

Eb5Fba5D Cf11 4Eec 9634 98A5A5B0029D

‘Komşularımız desteği önemli, teşekkür ediyorum’

Toplantıda söz alan CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu ise şunları söyledi, "20 seneye yakın bir süredir aynı havayı soluduğum, yakın komşuluk ilişkileri içerisinde ömürlük dostluklar kazandığım Arıköy’deyim, evindeyim 1 Nisan’dan itibaren Arıköy’deki dayanışmamızı kat kat artırarak sürdüreceğimiz bir döneme hazırlanıyoruz. Komşularımın desteği çok önemli. Bu desteği hissediyor, hepinize teşekkür ediyorum." 

Editör: Levent Pehlivanoğlu