31Mart’ta gerçekleşen yerel seçimleri büyük bir farkla kazanan Mustafa Oktay Aksu, Ramazan Bayramı’nın 2. CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda partililer bayramlaştı. Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Aksu, “Hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisi’nden büyük değildir” dedi.

Büyükdere'de bulunan CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda Ramazan Bayramı’nın 2. Gün düzenlenen bayramlaşma programına partililerin ilgisi büyüktü. Partililerin bayramını tebrik eden Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu yaptığı konuşmada, “Öncelikle evimizdeyiz, gerçekten zor ve çok yoğun bir süreç yaşadık. Seçim sürecinde kime karşı mücadele ettiğimizi karıştırdığımız bir süreç yaşadık. Hepinizle gurur duyuyorum öyle bir iş başardınız ki 88 bin farkla Sarıyer’i kazanmış olduk. Umarım bu herkese ders olurda, hiç kimsenin kendimde dahil, Cumhuriyet Halk Partisi’nden büyük olmadığını asıl olanın Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu anlamış olmak çok önemli” dedi.

G K4 C O C X M A A5Dkf

Daha sonra Cumhuriyet Partisi Sarıyer İlçe Başkan Vekili Kardelen Turhan ise yaptığı konuşmada, “Cumhuriyet Halk Partisi kişilerin değil, fikirlerin partisidir. Ve hiç kimse Cumhuriyet Halk Partisi’nden büyük değildir” dedi. Turan'nın bu konuşması partililer tarafından alkışlandı. 

G K4 C L S Wg A E D La O