AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Demir, Sarıyer’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında konuşan Demir, “Adam yine kazandı dedirtecek bir netice almayı planlıyoruz” dedi.

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları, 14 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sarıyer’de seçim çalışmalarını yürüten Mustafa Demir, vatandaş ve esnaftan cumhurbaşkanlığı seçimleri için destek istedi.

Esnafı ve Yeniköy Mahalle Muhtarı Engin Cevahiroğlu’nu ziyaret eden Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını iletti.

“MAĞLUBU OLMAYAN AMA KAZANANIN NET OLDUĞU BİR SEÇİM OLACAK”

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Demir, “Yoğun bir çalışmamız devam ediyor. Sahada insanlarımızla beraberiz, esnafımızı, dernek ve vakıfları ziyaret ediyoruz. Bu ülkenin geleceği, milletimizin huzuru, barışı, birlikte yaşama beklentisinin sayın Cumhurbaşkanımızın şahsında bütünleştiğini görüyoruz. Bu açıdan bu seçim geçmişte olan hiçbir seçime benzemiyor demiştik. Gelinen noktada bunun insanlar tarafından kabul edildiğini, öyle algılandığını görüyoruz. İnsanların kararlarının Cumhurbaşkanımızın yönünde gerçekleştiğini görüyoruz. En sonunda, insanlar oy verme kabinine girdiklerinde, o perdeyi kapattıklarında, vicdanlarıyla tek başlarına kaldıklarında, bu ülkenin selameti için, vatanın bölünmezliği için, milletin geleceği için, çocuklarını emanet edeceği ülke için doğru kararla doğru adamı sayın Cumhurbaşkanımızı destekleyeceklerini düşünüyorum. Bu seçimde Allah’ın izniyle ilk turda aması ve fakatı olmayan, ‘Adam yine kazandı’ dedirtecek bir netice almayı planlıyoruz. Bu seçim sonunda inşallah mağlubu olmayan ama kazananın net olduğu bir seçim olacak. Biz bunun için gayret ediyor ve çalışıyoruz” dedi.