Sarıyer’in sevilen ve çalışkan muhtarların arasında gösterilen aynı zamanda Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı olan Muharrem Yavuz, 2 dönemdir görev yaptığı Emirgan Mahallesi’nde yeniden adaylık çalışmalarını sürdürüyor.

Yerel seçimine sayılı günler kala mahallesinde hizmete devam diyerek yeniden adaylık çalışmalarını sürdüren Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Emirgan Muhtarı Muharrem Yavuz; “Emirgan’ımızın her sokağını, her caddesini, korusunu, meydanını, sahilini ve her bir mekanını evimin bir köşesi bildim ve bu doğrultuda hizmet ettim. Bu doğrultuda bugüne kadar olduğu gibi yine sizlerin desteğiyle mahcup etmeyeceğim. Çünkü mahallemi ve çalışmayı seviyorum” dedi.

MUHARREM YAVUZ KİMDİR?

1979 Almanya doğumluyum. İlkokulu Emirgan İlkokulu, Ortaokulu Özdemir Sabancı Ortaokulu, Liseyi Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde bitirdikten sonra üniversite öğrenimimi Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi bölümünde yaptım. 2014 yılından itibaren Emirgan Mahalle Muhtarı olarak görev yapmaktayım. Sarıyer Muhtarlar Dernek Başkanlığı, Sarıyer Kaymakamlığı Mütevelli Heyeti temsilciliği, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcılığı yapmaktayım. Sarıyer Spor Kulübü ve Emirgan Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesiyim.