Johnny Depp ile beraber rock müziğinin efsane isimleri Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires, ilk büyük dünya turneleri Hollywood Vampires Live Tour kapsamında NEO Events organizasyonuyla katkılarıyla Sarıyer'de bulunan LifePark İstanbul sahnesinde hayranlarıyla buluştu.

Johnny Depp-sariyer-posta-2

Konser öncesinde, Türk rock müziğinin önemli seslerinden Ogün Şanlısoy da sahne aldı.12 bin kişinin takip ettiği konserde Ferhat Göçer, Aslı Turanlı, Birce Akalay ve Şahnaz Çakıralp de vardı.

okan-bayülken-sanatçı

Konsere özel tıraş!

Ünlü komedyeni Okan Bayülgen'i gören dönüp bir daha baktığı konserde, yeni saç stili dikkat çekti. Saçlarını Mohikan stili kestiren şovmeni görenler, tanımakta zorlandı. Bayülgen, “Arkadaşlar panik yapmayın. Evet, benim. Yanlış görmediniz” dedi.

OGÜN ŞANLISOY DA SAHNE ALDI

Grubun dünya turnesi kapsamında LifePark İstanbul’da verdiği konser öncesinde, Türk rock müziğinin önemli seslerinden Ogün Şanlısoy da sahne aldı. Rock müzikseverlerin ilgi gösterdiği konserde katılımcılar eğlenceli anlar yaşadı.

Johnny Depp-sariyer-posta

Neo Events ve Stellar organizasyonuyla Türkiye’ye gelen grupta, Johnny Depp, hem şarkı söylüyor hem de bas gitar, ritim ve klavyede yer alıyor. Kendi adlarını taşıyan albümün yanı sıra “Rise”, “Candy From Strangers” ve “Live in Rio” gibi albümlere de imza atan grup, konserin tüm gelirini depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlayacaklarını açıklamıştı.

Editör: Levent Pehlivanoğlu