Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, Ramazan Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

“Bayram  sevincini, mutluluğunu gönülden gönüle taşıyalım”

Pehlivanoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı: "Sevgi, merhamet, paylaşmak gibi manevi duyguların yoğun yaşandığı bir ramazan ayını daha geride bırakırken, bayrama ulaşmanın  heyecanı ve gönüllere verdiği huzurla bayram   sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Bizleri biz yapan hasletlerimizi pekiştiren, insanları aynı duygu ve düşüncelerle buluşturan bu müstesna günlerdeki bayram coşkusu  ile toplumsal yapımızı güçlendiren bayramların getirdiği barış, huzur, kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeli, bu anlamlı günleri ruhuna uygun bir şekilde değerlendirmeliyiz. Milletimizin köklü tarihi ve zengin kültüründen aldığı değerlerimize sahip çıkarak geleceğe taşımak hepimizin ortak sorumluluğudur.

İnsani hasletlerimizi, kadim değerlerimizi  nesilden nesile aktarabilmek hiç kuşkusuz geleceğimizi de daha huzurlu ve emin kılacaktır. Her daim bizleri güçlü kılan büyük medeniyet geleneğimizin, kültürel varlığımızın, manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu sayesinde her türlü zorluğu  birlik, beraberlik, hoşgörü ile bertaraf eden milletimizin gelecek nesillere bırakacağı en büyük armağan kardeşçe kutlanacak bayramlar olacaktır. Bu bayramda  varlık sebebimiz olan anne babalarımızın hayır dualarını alarak, kırık kalpleri onaralım, yetimlere, yaşlılara, engellilere, yoksullara,  vatanımız uğruna canlarını feda eden şehit ailelerine gönül kapılarımızı açarak, bayram  sevincini, mutluluğunu gönülden gönüle taşıyalım. Bu duygu ve düşüncelerle başta Sarıyerli hemşehrilerimin ve tüm milletimizin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum."dedi.

Sarıyer Posta