Sarıyer Posta, yayın hayatına başladığı 5 Ocak 2008 tarihinin üzerinden tam 16 yılı geride bıraktı.

Sarıyer Posta Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, “5 Ocak 2008 tarihinde yayın hayatına başlayan gazetemiz, ilke edindiğimiz okurun gazetesi olma, haberin doğru adresi olarak gösterilme çabamız, bugün de aynı şekilde, aynı heyecanla sürüyor” dedi.

 “VATANDAŞIN GÖZÜ, KULAĞI VE SESİ OLDUK”

“Sarıyer Posta 16 yıl boyunca çok güzel haberlere imza attık. Kimseye 'DUAYEN' demeden...! Birçok haberimizle okurlarımızın yüzü güldü, sorununa çare olan haberlerimiz sayfalarımızda yer aldı, vatandaşın gözü, kulağı ve sesi olduk. Önce pandemi girdi hayatımıza. Neredeyse 2 yıla yakın içimize kapandık. Sonrasında yaşanan ekonomik kriz, sektörünü de olumsuz yönde etkiledi. Kağıt ve baskı maliyetleri uçtu. Buna rağmen, yayınımıza devam ettik. Basılı gazetemizin yanı sıra web sitemizde de yayınladığımız haberler ile okurlarımıza en taze haber ve yorumları ulaştırmanın gayretinde olduk.”

“GAZETE SİZ OKURLARIYLA VARDIR”

Gazeteye bugüne dek emeği geçenlere teşekkür de eden Levent Pehlivanoğlu, “16 yıl boyunca bu gazeteye çok kişinin emeği geçti, çok gazeteci burada yetişti, çok yazar arkadaşımız değerli fikirlerini paylaştı. Gazetemiz bazen okul oldu.  Bazen de biz öğrendik. O günden bu güne gazetemize emek veren dağıtıcısından muhabirinden yazarına kadar herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En zor günümüzde bile bizi yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. İnanın bu gazete varsa, sadece gazetede çalışanlarıyla değil, siz okurlarıyla vardır. Desteğiniz sürdüğü müddetçe bu gazete sizin sesiniz olmayı sürdürecektir” dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu