Sarıyer'de okul öncesi çocukların eğitimininde fark yaratan ve çeşitlli etkinlilerle adından söz ettiren Zekeriyaköy Kidsdorf’un düzenlediği “Anaokulu Çocukları Kidsdorf Resim Yarışması” sonuçları kurumun resmi web sitesinde açıklandı.

Kidsdorf’un düzenlediği Anaokulu Çocukları Kidsdorf Çocuk Resim Yarışması sonuçları açıklandı. 15 ilden katılımın olduğu yarışmada, miniklerin renkli eserleri kıyasıya yarıştı. ‘Sevgi’ temalı yarışmayı, Kırklareli’den katılan F. B. Kalkan oldu.

ÇOCUKLAR SANATA TEŞVİK EDİLDİ

Kısa bir süre önce, “Haydi çocuklar resim yapmaya!” sloganıyla yarışmayı duyuran Kidsdorf, minik yeteneklerden hayal gücü ve yaratıcılıklarını kullanarak “Sevgi” temalı yarışmada diledikleri resmi çizmelerini hedeflemişti. Bu kapsamda, Kidsdorf Çocuk Resim Yarışması’na dijital ortam üzerinden de katılım oldu. Her türlü boya ve resim malzemesi kullanmanın serbest olduğu resim yarışmasında her çocuk istediği sayıda resimle yarışmaya katıldı.

zekeriyaköy-kidsdorf-1-resim

KAZANANLARA BURS VE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ

Kidsdorf’un düzenlediği sevgi temalı renkli yarışmada çocuklar Scooter, Çocuk Dijital Fotoğraf Makinesi, Resim Kırtasiye Malzemesi Seti, Madalya, Başarı Belgesi ile Kidsdorf Anaokulu (Özel Zekeriyaköy Çocuk Köyü Anaokulu) için 2023 - 2024 Eğitim-Öğretim Yılı için öğrenim bursu kazanma şansı yakaladılar. 2018 - 2019 doğumlu anaokulu çocuklarına yönelik resim yarışmasında sonuç ilanı 23 Haziran 2023 tarihinde yapıldı.

İletişim ve Bilgi Tel: 0505 876 50 11 / www.kidsdorf.com