Geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan MHP Sarıyer eski İlçe Başkanı Hakan Başpınar, sosyal medya hesabından MHP Lideri Bahçeli’nin açıklamalarını paylaşarak, partisine destek verdi.

Milliyetçi Hareket (MHP) Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara’da öldürülen Sinan Ateş cinayetine dair ilk kez konuştu. MHP Sarıyer eski İlçe Başkanı Hakan Başpınar da partisinin grup toplantısında cinayetle ilgili konuşan Bahçeli’nin açıklamasını resmi sosyal medya hesabından paylaşarak partisine destek verdi.  

mhp-devlet-bahceli-

FETÖ’CÜLER ALGI OPERASYONUNA BAŞLADI”

Milliyetçi Hareket (MHP) Partisi grup toplantısında Sinan Ateş cinayetine ilişkin konuşan Genel Başkan Devlet Bahçeli, FETÖ’ye dikkat çekerek şunları dile getirdi: “30 Aralık 2022 Cuma günü, Ankara’nın Çukurambar semtinde hunhar bir suikast vuku buldu. Kanlı saldırı gerçekleştikten hemen sonra, adeta tek bir merkezden emir almışçasına Milliyetçi Hareket Partisi’ne organize ve örgütlü bir saldırı ivme alarak hız kazandı, sürekli olarak da kamçılanıp körüklendi. Tüm FETÖ’cüler partimize karşı algı operasyonları kanalıyla yeni bir kalkışma başlattılar. Cinayetin gölgesi birden bire Milliyetçi Hareket Partisi’ne düşürülmek istendi. Bir iç hesaplaşmanın olduğu devamlı surette iddia edilip gündemde tutuldu.” 

 “ZAMANI GELİNCE ANLATACAĞIM”

“Genel Başkan olarak sorumluluk taşıdığım süre içerisinde, kendimde sır olarak sakladığım görevden alma nedenlerini yeri geldiğinde paylaşırım. Onlara şu an yandaşlık yapmış görev kaçkınlarını da o zaman tekrar hatırlatırım.”